چیلرهای تراکمی بلوباکس Bluebox از سالهای گذشته تاکنون، طرفداران خاص خود را داشته و با گذشت زمان بر اعتبار خود افزوده است. کمپانی بلوباکس یکی از مطرح‌ترین برندهای ‌چیلرساز و تولیدکننده سیستم های تهویه مطبوع ایتالیا و اروپاست که یک گزینه مورد اطمینان، قدرتمند و بهینه برای بخش تاسیسات و تهویه مطبوع اکثر فضاها و کاربری های مختلفی چون استفاده در اماکن مسکونی، ساختمان‌های تجاری و حتی فضاهای صنعتی محسوب می‌شود.

درباره بلوباکس

کمپانی بلوباکس‌ Bluebox در سال 1986 در منطقه شمال شرق ایتالیا تأسیس شد، منطقه‌ای که بعنوان قلب یک بخش صنعتی بزرگ که به عنوان مرکزی تخصصی برای تولیدکنندگان مشهور ایتالیایی و بازار اصلی سیستم های سرمایشی و تهویه مطبوع را در خود جای داده است. کمپانی بلوباکس با تخصص و دانش بالای خود توانست در مدتی کوتاه، سهم قابل قبولی از بازار اروپا را مال خود کند.

تولیدات کمپانی بلوباکس، با ویژگی‌های منحصربفرد، نوآورانه و پیشرو خود توانسته‌اند به یکی از برترین برندهای چیلر دنیا تبدیل شوند و در بین فعالان و مشتریان نیز به‌عنوان سیستم‌هایی استاندارد و باکیفیت شناخته می‌شوند. برند بلوباکس ایتالیا، در سال 2018 جزو ده شرکت برتر اروپایی فعال در حوزه چیلرهای تجاری/صنعتی و هیت پمپ شناخته شد؛ برندی که به جرأت یکی از بهترین تولیدکنندگان چیلر دنیاست.

کمپانی Swegon AB سوئد؛ در سال 2008 با خرید سهام برند بلوباکس، کارخانه‌ای به وسعت 25000مترمربع را در منطقه Cantarana di Cona شهر ونیز، احداث کرد. تمامی بخش های این خط تولید فوق پیشرفته، با تکنولوژی روز دنیا تجهیز شد که هدفش تولید و عرضه چیلرهایی با عالی‌ترین درجه ممکن و مطابق با برترین استانداردهای کیفی دنیا به تولید چیلرهای برند بلوباکس/سوگون میپردازد.

برای دریافت کاتالوگ، لیست محصولات موجود و خرید‌ چیلر تراکمی بلوباکس Bluebox؛ با کارشناسان گروه رستاک تجارت در تماس باشید.