درباره ما

رستاک تجارت بین الملل در سال ۲۰۱۷ در شهر تهران فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. گروه بازرگانی رستاک تجارت یکی از معدود شرکت‌هایی است که بطور تخصصی به واردات، تأمین و عرضه سیستم‌های تهویه مطبوع (HVAC) و تجهیزات برودتی می‌پردازد. ارتباط و تعامل با مطرح‌ترین برندهای اروپایی و تولیدکنندگان برتر دنیا از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که رستاک تجارت را از سایرین متمایز ساخته است.

فعالیت‌های رستاک تجارت

رستاک تجارت بین‌الملل بطور تخصصی در حوزه مشاوره، طراحی، تأمین و نصب سیستم‌های تهویه مطبوع همچون: چیلر جذبی (ابزوربشن)، چیلر تراکمی (چیلر هواخنک و آب‌خنک)، وی آر اف VRF،روفتاپ پکیج، مینی چیلر و فن‌کویل فعالیت داشته و تأمین و عرضه محصولات خاص و سفارشی نیز از دیگر فعالیت‌های گروه رستاک تجارت بشمار میاید.

درباره رستاک تجارت

تأمین و عرضه مستقیم محصولات و تجهیزات برودتی مانند: کمپرسور اسکرال (Hermetic Scroll)، کمپرسور اسکرو (Semi-hermetic Screw)، کمپرسور پیستونی (Semi-hermetic Piston type)، کمپرسور توربوکر (Turbocor) و قطعات الکتریکی و سفارشی از سایر خدماتی است که توسط شرکت رستاک تجارت انجام می‌شود.

تأمین و عرضه چیلرهای صنعتی، تجهیزات سرمایشی، تجهیزات تهویه مطبوع؛ از حوزه‌هایی است که گروه بازرگانی رستاک تجارت بین‌الملل در آنها بطور انحصاری و تخصصی فعالیت دارد و آماده همکاری با مشتریان و متقاضیانی است که به دنبال دریافت بهترین خدمات هستند.

رستاک تجارت بعنوان یکی از متخصصین حوزه تهویه مطبوع و صنایع برودتی، همیشه نشانگر ایده‌آل گرایی قلمداد شده است؛ چرا که عمده تلاش این شرکت در جهت بهبود و توسعه سطح کیفیت زندگی جامعه بنا شده و ماموریت خود را در ارائه برترین محصولات صنایع تهویه مطبوع از سراسر دنیا دیده است. کیفیت خدمات عرضه شده توسط رستاک تجارت ، گواهی است بر جایگاه و اعتبار این شرکت چرا که کیفیت مهم‌ترین معیاری است که می‌تواند محصولات و خدمات را ارزش گذاری کند.

شرکای تجاری

با وجود تحریم‌های اقتصادی و فرسایشی بودن واردات محصولات برودتی و تهویه مطبوع از کشورهای خارجی؛ رستاک تجارت بین‌الملل همواره تلاش خود را معطوف به تأمین برترین برندها و تولیدات دنیا کرده تا رضایت مشتریان و متقاضیان را جلب نماید و حداکثر آسایش و رفاه را برای آنان به ارمغان بیاورد.

درباره رستاک تجارت

برخی از مهمترین تأمین کنندگان و شرکای تجاری شرکت رستاک تجارت بین الملل را در زیر میبینید: 

  • کمپانی نیولایت (سنگاپور/چین)
  • کمپانی پاناسونیک (ژاپن/چین)
  • کمپانی فریگو (ایتالیا)
  • کمپانی چیگو (چین)
  • کمپانی هیتم (چین)
  • کمپانی اِشلی (آلمان/چین)
  • کمپانی هایسنس (چین)
  • کمپانی کلیماونتا (ایتالیا)
  • کمپانی بلوباکس (ایتالیا)

توانایی، کیفیت و اعتبار از اساسی‌ترین ویژگی‌های شرکت رستاک تجارت است که همگی ماحصل تجارب سال‌ها فعالیت و خدمت رسانی بوده و با استفاده از تعامل و حرفه‌ای گری کسب گردیده است تا این گروه بازرگانی در بین بزرگان و بازارهای جهانی بدرخشد.

پروژه ها و سوابق

وجود تجارب گرانقدر و ارزشمند باعث شده است تا رستاک تجارت به یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین تأمین کنندگان سیستم های تهویه مطبوع در بازار ایران تبدیل شود. همکاری با برترین برندهای دنیا مهمترین مزیتی است که مشتریان و کارفرمایان را به همکاری با رستاک تجارت تشویق ساخته است. جهت مشاهده سوابق و پروژه های شرکت رستاک تجارت بین الملل به بخش پروژه ها مراجعه فرمایید.

بروشور معرفی شرکت رستاک تجارت

برای مشاوره و سفارش برترین برندها و محصولات از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان شرکت رستاک تجارت بین الملل در تماس باشید.