قوانین و مقررات

قوانین و مقررات حاکم بر وبسایت اینترنتی شرکت رستاک تجارت بین الملل به نشانی www.therastaak.com در جهت بهره‌مندی هرچه بهتر کاربران و مشتریان از خدمات این وبسایت ارائه شده است. از تمامی کاربران گرامی تقاضا می‌شود تا برای آگاهی از شرایط و ضوابط ارائه شده و استفاده بهینه از خدمات وبسایت رستاک تجارت، قوانین و مقررات ذیل را به دقت مطالعه نمایند.

لازم بذکر است که ورود کاربر به وبسایت اینترنتی رستاک تجارت به نشانی therastaak.com در هر زمان، به معنای پذیرش کامل قوانین و مقررات از سوی کاربر است. یادآور می‌شود که شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافقات قبلی محسوب می‏‌گردد و هرگونه تغییر و اصلاح در قوانین قابل اعمال می‌باشد.

قواعد عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و قواعد وبسایت اینترنتی رستاک تجارت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد و کاربر نیز موظف به رعایت مقررات مرتبط است. چنانچه در قوانین، قواعد و کلیات وبسایت رستاک تجارت تغییراتی رخ دهد، در صفحه پیش رو انتشار یافته و به روز می‌گردد. لازم بذکر است که ورود به وبسایت به منزله پذیرش تمامی تغییرات آتی خواهد بود.

تعریف کاربر (User)

کاربر (user) کسی است که به هر یک از صفحات وبسایت  رستاک تجارت ورود، و به استفاده و یا ثبت سفارش از خدمات وبسایت اینترنتی رستاک تجارت اقدام کند.

سیاست حریم شخصی (Privacy Policy)

وبسایت اینترنتی رستاک تجارت حافظ و نگهدارنده اطلاعات شخصی و خصوصی کاربران است و به همه کاربرانی که از خدمات این وبسایت استفاده می‌کنند، احترام می‌گذارد.

رستاک تجارت تعهد می‌کند که حریم شخصی کاربران را محترم شمرده و از آن دفاع کند. و در این راستا، تکنولوژی لازم برای فراهم ساختن امنیت و اعتماد بیشتر در بهره‌مندی از سایت را بهبود و توسعه دهد. گفتنی است که استفاده از وبسایت نشانگر رضایت کاربران از سیاست حریم شخصی خواهد بود.

حق نشر مطالب

تمامی متون و محتوای موجود در وبسایت رستاک تجارت تحت مالکیت شرکت رستاک تجارت قرار دارد و انتشار و اشاعه متون، محتوا و محصولات منتشره در وبسایت اینترنتی رستاک تجارت، نیازمند کسب مجوز و تاییدیه مکتوب توسط این نهاد می‌باشد. لوگو، علامت تجاری، متن، توضیحات، محصولات، تصاویر و سایر محتوای موجود در وبسایت رستاک تجارت، جزئی از اموال وبسایت و شرکت رستاک تجارت محسوب می‌شود و بنابراین حق استفاده تمام داده‌ها و محتوای بکار رفته در این وبسایت در انحصار رسمی شرکت رستاک تجارت قرار دارد. فلذا، هرگونه استفاده و بهره‌برداری بدون کسب مجوز و تاییدیه کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت رستاک تجارت محفوظ می‏‌دارد.