چیلر تراکمی


رستاک تجارت به عنوان یکی از معدود شرکت‌های واردکننده چیلرهای تراکمی است که بطور انحصاری و تخصصی به تأمین و عرضه برترین برندهای چیلر تراکمی (هواخنک - آب‌خنک) دنیا می‌پردازد. برای مشاوره و خرید چیلرهای تراکمی اروپایی، از طریق صفحه تماس با ما، با رستاک تجارت در تماس باشید.


ترین Trane

ترین Trane

کمپانی ترین Trane در سال 1885 به عنوان یک شرکت لوله کشی خانوادگی در لاکراس ویسکانسین آمریکا آغاز بکار کرد. جیمز ترین به همراه پسرش روبن که مهندس مکانیک هم بود، در شروع فعالیت های شرکت توانست سيستم گرمایش بخار کم فشار نوآورانه خود را توسعه دهد. در سال 1913، با توسعه کسب و کار خانواده این شرکت با نام ترین Trane بطور رسمی ثبت شد.

ایرمک Aermec

ایرمک Aermec

کمپانی ایرمک Aermec ایتالیا در سال 1961 در ایتالیا و با رسالتی که در آن زمان کاملاً جاه طلبانه بود، تأسیس شد، ایرمک با هدف فراهم سازی رفاه و آسایش در تمام محیط هایی که مردم در آن زندگی و کار می کنند، شروع بکار کرد و طی چندین دهه توانست به یکی از برندهای برتر و شناخته شده حوزه تهویه مطبوع و صنایع برودتی دنیا تبدیل شود.

کلیماونتا Climaveneta

کلیماونتا Climaveneta

کلیماونتا Climaveneta | چیلرهای کلیماونتا Climaveneta از شاخص‌ترین و معتبرترین برندهای عرضه کننده چیلرهای تراکمی است که در سال ۱۹۷۱ در شهر باسانو ‌ایتالیا تاسیس شد. کمپانی کلیماونتا برای اولین بار با عرضه چیلرهای چندمنظوره یا چهار شیر 4pipes به بازارهای جهانی معرفی شد.

لنوکس Lennox

لنوکس Lennox

لنوکس Lennox از مطرح ترین برندهای تولیدکننده چیلر و سیستم‌های تهویه مطبوع در دنیاست که دفتر مرکزی آن در آمریکا است. لنوکس از خوشنام‌ترین سازندگان چیلرهای تهویه مطبوع در دنیاست که از پرچمداران دستگاه‌های سرمایشی و صنعت تهویه مطبوع نیز بشمار میرود.

کریر Carrier

کریر Carrier

کریر Carrier قدیمی‌ترین برند در صنعت تهویه مطبوع دنیاست که بیش از یک قرن در صنعت چیلرسازی به فعالیت و نوآوری میپردازد. کمپانی کریر در سال ۱۹۱۵ توسط ویلیس کریر Willis Carrier در فلوریدا آمریکا تاسیس شد و در سال ۲۰۲۰ ارزش برند کریر ، با ۵۳ هزار کارمند و ۱۶۰ شعبه‌ در سراسر دنیا حدود ۱۸٫۵ میلیارد دلار تخمین زده شد.

بلوباکس Bluebox

بلوباکس Bluebox

بلوباکس Bluebox ، برند چیلرسازی اروپایی است که در سال ۱۹۸۶ در شمال شرق ایتالیا شروع بکار کرد. چیلر بلوباکس ، در مدت کوتاهی به پرفروش‌ترین برند ایتالیا و اروپا تبدیل شد. چیلرهای بلوباکس بدلیل استفاده از تجهیزات و قطعات با کیفیت در چیلرهای خود شناخته میشود. چیلر بلوباکس ، در سال ۲۰۱۰ در لیست ۱۰ برند برتر چیلر دنیا حضور داشت. کل سهام کمپانی بلوباکس در سال ۲۰۰۸ توسط هلدینگ چندملیتی Swegon AB سوئد خریداری شد.

​​​​​​واردات، تأمین و فروش چیلرهای اروپایی​​​​​​
درباره ما