کمپانی ایرمک Aermec ایتالیا در سال 1961 در ایتالیا و با رسالتی که در آن زمان کاملاً جاه طلبانه بود، تأسیس شد، ایرمک با هدف فراهم سازی رفاه و آسایش در تمام محیط هایی که مردم در آن زندگی و کار می کنند، شروع بکار کرد و طی چندین دهه توانست به یکی از برندهای برتر و شناخته شده حوزه تهویه مطبوع و صنایع برودتی دنیا تبدیل شود. کمپانی ایرمک با تولید و عرضه برخی از نوآورانه ترین و پیشرفته ترین محصولات تهویه مطبوع و سرمایشی را در بازارهای بین المللی ارائه میدهد. تمام محصولات ایرمک در دفتر مرکزی این کمپانی در شهر بویلاکوا Bevilacqua کشور ایتالیا تولید می شود. ایرمک به طور قابل توجهی در بخش تحقیق و توسعه بازار و صنعت تهویه مطبوع سرمایه گذاری کرده و در حال حاضر بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه های استاندارد AHRI و یوروونت Eurovent اروپا را در اختیار دارد. تمام تولیدات کارخانه ایرمک پیش از ارسال، تست و بازرسی شده تا از کیفیت محصولات اطمینان حاصل شود.

کمپانی ایرمک از زمان تاسیس تاکنون توانسته است فعالیت های خود را گسترش دهد و بازارهای مختلفی مانند حوزه های مسکونی و تجاری، هتل ها، دیتا سنترها، مراکز ورزشی و تفریحی، ساختمان های عمومی، بخش های بیمارستانی و بهداشتی و همچنین حوزه های صنعتی را مورد هدف قرار داده است. طی این برنامه گسترده، ایرمک با تمرکز و توجه مداوم به تحقیق و پژوهش محصولاتش در جهت بهبود کیفیت و توسعه راهکارهای فنی تولیدات خود، حرکت کرده تا رضایت حداکثری کاربران را جلب کند. مزیت رقابتی محصولات و چیلرهای ایرمک، پاسخگویی به نیازهای کاربران و توسعه تکنولوژیک محصولاتی است که همیشه در حال افزایش و ارتقای کیفیت آنهاست.

ایرمک Aermec

کمپانی ایرمک با در اختیار داشتن 6 مرکز فروش و بیش از 70 توزیع کننده بین المللی که مشاوره اختصاصی را به مشتریان ارائه می دهند، فعالیت دارد. همچنین شرکت ایرمک ایتالیا بیش از 700 کارمند دارد و وسعت فضای کارخانه آن به بیش از 130 هزار متر مربع میرسد؛ این ارقام ایرمک را در میان پیشتازان جهان در صنعت تهویه مطبوع قرار میدهد.

جهت مشاوره، سفارش و یا خرید چیلرهای ایرمک Aermec، میتوانید با کارشناسان رستاک تجارت بین الملل تماس بگیرید.