کمپانی چیگو Chigo، جدیدترین مدل سری VRF خود را با نام CMV-T روانه بازار کرد و طبق گفته مدیران این برند آسیایی، این محصول ادامه دهنده مسیری است که سری CMV آغاز کرده بود.

مدل CMV-T چیگو، از تکنولوژی نسل آخر کمپرسور DC اینورتر میتسوبیشی بهره برده است. مدل جدید، مختص مناطق‌ تروپیکال T3 بوده و از فن های آکسیال فرکانس متغیر با موتور فن براشلس EC استفاده کرده است. ویژگیهای VRF جدید چیگو، عملکرد ثابت در شرایط سخت، کاهش مصرف برق، بهبود ضریب راندمان دستگاه COP گفته شده است.

مدل جدید این کمپانی چینی، در ظرفیت های ۸ تا ۲۲ اسب طراحی شده است اما این قابلیت را دارند که با اتصال چهار یونیت و بصورت ماژولار؛ ظرفیت تبرید سیستم را به ۸۸ اسب بخار برسانند.

همچنین چیگو مدعی شده است که مدل CMV-T جدید، دامنه کارکرد وسیعی را پوشش داده و در طیف آب و هوای خیلی سرد تا خیلی گرم (از 20- الی ۵۵ درجه سانتیگراد) عملکرد ثابتی خواهد داشت.

مدیران چیگو اعلام کرده‌اند که به مدل CMV-T؛ سیستم حفاظت عملکرد جدیدی نیز اضافه شده است که شرایط فعالیت یکسانی را با حفظ راندمان تامین خواهد کرد. همچنین مدل CMV-T، دارای قابلیت پشتیبانی سه مرحله ای سیستماتیک است که در شرایط اضطراری و غیرمترقبه نیز کارایی قابل قبول و ثابتی را به کاربران ارائه میدهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و لیست قیمت محصولات چیگو Chigo؛ با کارشناسان رستاک تجارت در تماس باشید.

دانلود کاتالوگ چیگو ۲۰۲۰