بایگانی نوشته‌ها


دستگاه چیلر خانگی چیست

دستگاه چیلر خانگی چیست

دستگاه چیلر خانگی چیست، در پاسخ به سوال چیلر خانگی چیست به طور خلاصه می توان گفت که چیلر خانگی در واقعهمان مینی چیلر آپارتمانی است که در محوطه بیرون از ساختمان (مانند حیاط یا پشت بام یا تراس) نصب شده و وظیفه آنایجاد آب سرد و پمپاژ آن به لوله های (کویل های) دستگاه های توزیع کننده هوای سرد و گرم مانند فن کویل خانگی است.

گرمایش چیلر چیست

گرمایش چیلر چیست

گرمایش چیلر چیست ،چیلر خانگی در واقع دسته ای از دستگاه های چیلر هستند که به منظور استفاده در ساختمان هایمسکونی و ویلایی طراحی و ساخته شده اند. این چیلرها از نظر ساختمان داخلی شباهت زیادی به چیلر های هوا خنک دارندو تقریباً از همان ساز و کار برای خنک سازی محیط و همچنین گرمایش آن استفاده می کنند.سرمایش و گرمایش خانهاگر برای سرمایش و گرمایش خانۀ خود به دنبال گزینۀ مناسبی می گردید، بهتر است دربارۀ این نوع از چیلرها هم اطلاعاتیداشته باشید و این دستگاه های تهویۀ مطبوع را با دیگر گزینه های موجود مقایسه نمایید. به همین خاطر قصد داریم در اینمقاله به بررسی دقیق این نوع از چیلرها بپردازیم. با مشخصات آن ها و نحوۀ ساز و کارشان آشنا شویم و مزایا و معایبشان رانام ببریم.

دانلود کاتالوگ چیلر

دانلود کاتالوگ چیلر

دانلود کاتالوگ چیلر، نحوه انتخاب چیلر تراکمی از روی کاتالوگ در تصاویر زیر جدول کاتالوگ چیلر تراکمی هوا خنک و کاتالوگ چیلر تراکمی آب خنک ساخته شده در شرکت ما نمایش دادهشده است. انتخاب چیلر از روی کاتالوگ با توضیحاتی که در زیر بیان می کنیم، راحت بوده و می توانید روش کلی برای انتخابچیلر مناسب را بیاموزید. ابتدا تمامی پارامترهای مهم در کاتالوگ چیلر تراکمی هوا خنک را بیان می کنیم و سپس تنها پارامترهایی از کاتالوگ چیلر آب خنک را که نسبت به نوع هوا خنک متفاوت هستند را توضیح می دهیم.

عکس چیلر جذبی

عکس چیلر جذبی

عکس چیلر جذبی، چیلر های جذبی تک اثره با جذب گرما از آب چیلد ساختمان بشامل چهار سطح حرارتی شامل اواپراتور ،ابزوربر، کندانسور و ژنراتور می باشد. در چیلر جذبی تک اثره مبرد که همان آب مقطر می­باشد به وسیله تبخیر و تقطیر شرایطجذب گرما را فراهم میکند در چیلر جذبی تک اثره شامل دو قسمت با کنترل وکیوم بالا و پایین می­باشد.اواپراتور و ابزوربرقسمت پایین که شامل اواپراتور و ابزوربر می باشد که فشار مطلق آن یک درصد فشار اتمسفر می­باشد یا شش میلی مترجیوه می­باشد . این فشار وکیوم باعث می شود مبرد در دمای کمتری از آب ورودی چیلد واتر به جوش آید که سبب تبخیر مبردبه واسطه گرفتن گرما از اواپراتور و آب چیلد واتر، می­گردد . اجزای چیلر جذبی تک اثره به شرح زیر است.

قیمت چیلر خنک کننده آب

قیمت چیلر خنک کننده آب

قیمت چیلر خنک کننده آب ،فناوری یک چیلر تراکمی (آب خنک یا هواخنک) مبتنی بر کمپرسور برای خرید مقرون به صرفه است امادر دراز مدت، مقرون به صرفه نیست. هزینه های نگهداری چیلرها باید برای مشتری در نظر گرفته شود. با افزایش قیمت برق، هزینه های عملیاتی ممکن است فراتر از آنچه بسیاری از مصرف کنندگان می توانند هزینه کنند، باشد.چیلر تراکمی چیستچیلرهای تراکمی یکی از انواع چیلرها هستند که سیکل تبرید در داخل آن از طریق فرآیند متراکم شدن بخار در کندانسور صورتمی گیرد. هر چه چیلرها با توان بیشتری کار کنند، سیستم قوی تری بوده و قیمت بیشتری هم خواهند داشت. برای ساختمانهای بزرگ و صنایع، چیلرها با ظرفیت بیشتر از ۲۰۰ تن مورد نیاز است.

عکس چیلر تراکمی

عکس چیلر تراکمی

عکس چیلر تراکمی ،چیلر تراکمی دستگاهی برای سرد کردن آب می‌باشد تا بتوان از این آب برای سرمایش هوای ساختمانو یا سرد کردن ماشین آلات و محصولات صنعتی استفاده کرد. برای استفاده در سرمایش هوا نیازمند تجهیزاتی مانند فن کویلیا هواساز و ... هستیم. برای چیلر تراکمی نیازمند دستگاه کمپرسور هستیم که از برق تغذیه می‌کند. بنابراین، این نوع چیلرهابه چیلر برقی معروف‌اند. نوع دیگر چیلر، چیلر جذبی است که از کمپرسور استفاده نکرده و از شعله گاز استفاده می‌‌کند.

قیمت مینی چیلر گازی

قیمت مینی چیلر گازی

 قیمت مینی چیلر گازی ،مینی چیلر تراکمی هوا خنک مینی چیلرها ( هوا خنک ) یکی از انواع تهویه مطبوع مرکزی هستند کهمعمولا در آپارتمان ها ، خانه های شهری ، اداره ، رستوران و دیگر مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند. نحوه ی کار مینیچیلرها کاملا شبیه چیلرها بوده و تفاوت آنها در ظرفیت آن است که مینی چیلرها ظرفیت پایین تری دارند. مینی چیلرها آبسرد را فراهم کرده ، آب سرد توسط پمپ و از طریق لوله های انتقال آب به فن کویل که وظیفه تامین هوای گرم و سرد را داردمنتقل می شود.

قیمت مینی چیلر 2 تن

قیمت مینی چیلر 2 تن

قیمت مینی چیلر 2 تن ،مینی چیلر ها چیلر های کوچکی هستند که اغلب برای واحدهای مسکونی و اداری کوچک مورد استفادهقرار می گیرند .اساس کارکرد آنها مانند چیلر های هوا خنک است که توسط متراکم کردن گاز مبرد در کمپرسور و با خنک کردن آبدر اواپراتور و ارسال این آب سرد شده در داخل بدنه مینی چیلر برای فن کویل ها سرمایش مورد نیاز ساختمان را فراهم می کند.

کاتالوگ روف تاپ پکیج

کاتالوگ روف تاپ پکیج

کاتالوگ روف تاپ پکیج ،پکیج های یک پارچه دستگاه هایی هستند که برای فضا ها و ظرفیت های بالا مورد استفاده قرار می گیرند.این دستگاه ها عموما روی سقف ساختمان به سادگی و بدون برهم زدن نمای ساختمان نصب می شود و از آنجا کانالخروجی هوا به صورت افقی یا عمودی وارد ساختمان شده و به فضا ها انشعاب داده می شود.

قیمت مینی چیلر خانگی

قیمت مینی چیلر خانگی

قیمت مینی چیلر خانگی نکات مهم انتخاب و خرید مینی چیلر اگر مطالب گذشته که به طور مفصل در رابطه با انواع چیلر را مطالعه کرده باشید می دانید که چیلرها سیستم های تهویه مطبوع مدرنی هستند . مینی چیلرها ، چیلرهای کوچکی هستند که دارای ابعاد کوچک و همچنین ظرفیت پایینی هستند که مناسب برای مکانهای مسکونی و اداری کوچک است.