رستاک تجارت، در سال ۱۳۹۹ با امضای تفاهم نامه همکاری با کمپانی نیولایت، به عنوان نمایندگی رسمی نیولایت در ایران معرفی شد.

نیولایت Nulite اصالتاً برندی سنگاپوری است و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان چیلر، هیت پمپ و فن کویل در دنیاست که سال ۲۰۰۳ تأسیس شد. کمپانی نیولایت، در حال حاضر با در اختیار داشتن سه کارخانه در فضایی به وسعت ۱۵۰هزار مترمربع در سه منطقه مختلف از چین کارخانه تولیدی دارد.

مینی چیلر اینورتر نیولایت

۱۰ خط تولید تمام رباتیک، ۱۵۰۰ نیروی متخصص و بهره‌مندی از ۱۰ مرکز آزمایشگاهی با استانداردهای بین‌المللی؛ تنها بخشی از امکانات و قابلیت های کمپانی نیولایت را نشان می‌دهد. نیولایت با تولید بیش از ۱/۵ میلیون دستگاه در سال  (۴۲۰۰دستگاه در روز)، توانسته رتبه اول تولید مینی چیلر دنیا را در اختیار بگیرد.

این کمپانی بین‌المللی با در اختیار داشتن: گواهی استاندارد آمریکا (UL) و استاندارد اروپا (CE, RoHs) و استانداردهای TUV و ISO، در لیست برترین صادرکنندگان سیستم های تهویه مطبوع و مینی چیلر به آمریکا و اروپا قرار بگیرد.

خرید مینی چیلر اینورتر نیولایت، تنها از طریق نماینده رسمی این برند در ایران قابل انجام است. بنابراین برای کسب قیمت مینی چیلر اینورتر نیولایت، کسب اطلاعات فنی و نحوه ثبت سفارش؛ با کارشناسان رستاک تجارت در تماس باشید.