ویژگی های چیلرهای جذبی (ابزوربشن) هیوندای Hyundai باعث شده تا تولیدات این برند کره ای، در بین خریداران و مشتریان محبوب قلمداد شود. نسل جدید تجهیزات و قطعات الکترونیکی، تکنولوژی روز دنیا، فناوری منحصربفرد و طراحی مدرن چیلرهای جذبی هیوندای، برخی از ویژگی های برتر این برند سرشناس است. در ادامه با برخی از تکنولوژی های پیشرفته و انحصاری چیلرهای جذبی هیوندای آشنا خواهید شد:

عملیات و کنترل خودکار

سیستم نظارت و مانیتورینگ عملیات چیلرهای جذبی با فناوری کنترلر پیشرفته Micom انجام شده که باعث کاهش وزن و سایز چیلر شده، نیازهای مشتریان را برآورده می کند و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

طراحی فشرده و سبک

مبدل های حرارتی جدید طراحی شده نسبت به نسخه قبلی توانسته ارتفاع چیلر را 20 درصد کاهش دهد، فضای نصب چیلر را تا 30 درصد و همچنین وزن چیلر را تا 20 درصد کاهش دهند.

زمان راه‌اندازی/خاموش شدن و رقیق‌سازی سریع‌تر

به دلیل طراحی فشرده و سیستم جریان موازی که حجم محلول و ظرفیت حرارتی ژنراتور دما بالا را کاهش می دهد، زمان راه اندازی و خاموش شدن چیلر را کوتاه تر کرده است. علاوه بر این، کنترلر Micom زمان عملیات رقیق سازی را کاهش کرده است.

کاهش مصرف بخار

میزان مصرف بخار با استفاده از لوله انتقال حرارت با راندمان بالا و کاهش سطح مبدل حرارتی 4.5٪ کاهش یافت.

قابلیت اطمینان بالا

طراحی هواگیری و آزمایش خلاء با استفاده از گاز هلیوم باعث می شود تا میزان اطمینان سیستم در زمان خلاء را اثبات کرده است. قابلیت اطمینان و پایداری تجهیزات با استفاده از داده های به دست آمده از امکانات تست عملکرد در طراحی بیشتر افزایش یافته است.