معرفی

کمپانی هایر Haier، در سال ۱۹۸۴ و با نام "یخچال سازی چینگدائو" در چین تأسیس شد. این کارخانه با همکاری برند آلمانی لیبهر Liebherr یخچال‌های خود را با نام چینگدائو-لیبهر عرضه می‌کرد. پس از اتمام همکاری با لیبهر، هایر Haier (برگرفته از سیلاب دوم لیبهر در زبان نوشتاری pinyin) نام جدید این کمپانی انتخاب شد.

کمپانی هایر محصولات تجاری خود را با شعار اختصاصی «اولویت با ارزش‌های مردمی است» در سال ۲۰۱۹ توانست برای دهمین سال متوالی به عنوان برترین برند تولیدکننده دنیا در بخش تجهیزات و لوازم خانگی انتخاب شد.

وی آر اف هایر در ایران

محصولات وی آر اف VRF هایر سال‌ها در بازار تهویه مطبوع ایران سهم و حضور پررنگی داشت. این برند به لطف تفاهم‌نامه مشترک دولت‌های چین و ایران، خط تولید خود را در ایران راه‌اندازی کرد که نتیجه آن، دستیابی به سهم وسیع و فروش بالای محصولات این برند از بازار لوازم خانگی و سیستم‌های سرمایشی کشور ایران بود.

هایر در بازارهای جهانی

کمپانی هایر چین با هدف توسعه و توزیع گسترده محصولاتش در بازارهای آمریکا و اروپا، برندهای مطرحی همچون جنرال الکتریک GE آمریکا، کندی Candy ایتالیا و پایکل فیشر Paykel & Fisher نیوزلند را خریداری کرد و کل سهام این برندها را در اختیار گرفت. هایر در سالهای اخیر نیز، خطوط تولید محصولاتش را در کشورهای هند، پاکستان و ونزوئلا راه اندازی کرده است.

برای خرید وی آر اف هایر Haier، و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وی ار اف هایر ؛ میتوانید با رستاک تجارت در تماس باشید.

دانلود کاتالوگ وی آر اف VRF هایر