رستاک تجارت با امضای تفاهم‌نامه مشترک به‌عنوان نماینده رسمی فروش چیلرهای جذبی پاناسونیک Panasonic در بازار ایران انتخاب شد. بر این اساس؛ رستاک تجارت به اولین شرکت ایرانی تبدیل شد که نمایندگی رسمی و انحصاری چیلرهای جذبی (ابزوربشن) پاناسونیک را برای بازار ایران کسب کرده است و ازین پس ارائه دهنده اقداماتی نظیر: مشاوره خرید چیلرهای جذبی، عرضه چیلرهای جذبی و ارائه خدمات پس از فروش برای چیلرهای‌ جذبی پاناسونیک را عهده‌دار خواهد بود.

گفتنی است که ‌این تفاهم‌نامه در قالب همکاری و با هدف عرضه رسمی چیلرهای جذبی (Absorption) پاناسونیک (سانیو Sanyo) خواهد بود. بدین منظور، علاقمندان و مشتریانی که خواستار دریافت اطلاعات رسمی و معتبر، از سری چیلرهای جذبی (Absorption chillers) کمپانی پاناسونیک هستند؛ می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره تخصصی و همچنین جهت ثبت سفارش با دفتر مرکزی رستاک تجارت تماس حاصل کنند.

نظر به اطلاعیه اخیر دفتر مرکزی کمپانی پاناسونیک؛ متقاضیان برای دریافت اطلاعات فنی و یا استعلام قیمت چیلرهای جذبی پاناسونیک؛ ملزم به ارسال درخواست مکتوب و رسمی خود در قالب سفارشخرید یا LOI خواهند بود.

درباره چیلرهای جذبی ‌پاناسونیک

کمپانی پاناسونیک Panasonic ژاپن، در سال 2014 با خرید کل سهام برند سانیو Sanyo توانست بار دیگر خود را در بازارهای جهانی مطرح کند. چراکه سانیو در سال‌های فعالیتش توانسته بود به یکی از نام‌های برتر و معتبر صنعت چیلرهای جذبی (ابزوربشن) تبدیل شود. 

چیلر جذبی شعله مستقیم تک اثره و دواثره (Direct-fired)، چیلر جذبی بخار (Steam-fired)، چیلر جذبی آبگرم (Hot-water) از شاخصترین مدلهایی بودند که سانیو در تولید آنها سرآمد بود و در بازارهای بین‌المللی نیز تقاضای بیشماری برای آنها وجود داشت.

چیلرهای جذبی پاناسیونیک

همکاری با برند کریر آمریکا (Carrier) در تولید مشترک چیلرهای جذبی با نام "سانیو-کریر" نشانگر اهمیت و عظمت تولیدات کمپانی سانیو است که توانست غول صنعت تهویه مطبوع دنیا را به همکاری با خود ترغیب سازد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا برای ثبت سفارش چیلرهای جذبی پاناسونیک Panasonic با کارشناسان رستاک تجارت در تماس باشید.