چیلر تراکمی


برای ثبت سفارش و خرید چیلرهای تراکمی (چیلر هواخنک و چیلر آب خنک)؛ پس از مشاهده و بررسی مدل های زیر، از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان رستاک تجارت تماس بگیرید.


عکس چیلر تراکمی

عکس چیلر تراکمی

عکس چیلر تراکمیعکس چیلر تراکمی ،چیلر تراکمی دستگاهی برای سرد کردن آب است تا بتوان از این آب برای سرمایش هوای ساختمان و یا سرد کردن ماشین آلات و محصولات صنعتی استفاده کرد. برای استفاده در سرمایش هوا نیازمند تجهیزاتی مانند فن کویل عکس چیلر تراکمی یا هواساز و ... هستیم. برای چیلر تراکمی نیازمند دستگاه کمپرسور هستیم که از برق تغذیه می‌کند.

چیلر خانگی چیست

چیلر خانگی چیست

چیلر خانگی چیست چیلر خانگی چیست وچگونه عمل می کند چیلر خانگی در اصل چیلرهوا خنک(یعنی کندانسور استفاده شده برای آن از نوع هوا خنک می باشد) کوچکی است و تقریبا از همان سازکار برای خنک کردن محیط و همچنین گرمایش آن استفاده میشود که به منظور استفاده در آپارتمان ها ساخته می شود که در بیرون ساختمان معمولا در حیاط یا پشت بام نصب می گردد این چیلر ها نیاز به سرمایش و گرمایش ساختمان را تامین کرده و هوای مطبوع برای همه واحد ها فراهم میکند.چیلر چیستچیلر خانگی چیست ، چیلر خانگی برای آپارتمان ها و ساختمان هایی که نیاز به سرمایش و گرمایش مستقل دارند و می خواهند مشکلات مربوط به موتور خانه مرکزی را نداشته باشند به کار می رود. روش کار آن به این صورت است که در فصل تابستان هوا با استفاده از فن کویل ها وارد ساختمان شده و آن را خنک می کندو در فصل زمستان با استفاده از پکیج آب گرم وارد کویل ها شده و خانه را گرم می کند .

کلیماونتا Climaveneta

کلیماونتا Climaveneta

کلیماونتا (Climaveneta) از شناخته‌شده‌ترین برندهای تولیدکننده چیلرهای تراکمی در دنیاست که سال ۱۹۷۱ در باسانو ‌ایتالیا تاسیس شد. کلیماونتا توانست اولین چیلر چندمنظوره ۴-لوله (4pipes) را با نام ”انرژی ریزر“ در سال ۱۹۸۲ وارد بازار کند.  

لنوکس Lennox

لنوکس Lennox

چیلر های لنوکس Lennox از مطرح‌ترین برندهای تولیدکننده چیلر و سیستم‌های تهویه مطبوع در دنیاست که دفتر مرکزی‌اش در آمریکا قرار دارد. لنوکس از خوشنام‌ترین سازندگان سیستم‌های سرمایشی و دستگاه‌های تهویه مطبوع HVAC و یکی از پرچمداران تکنولوژی‌های نوین در این صنعت بشمار میاید.

کریر Carrier

کریر Carrier

کریر Carrier قدیمی‌ترین برند چیلر و تهویه مطبوع در دنیاست که سال ۱۹۱۵ توسط ‘ویلیس کریر’ در فلوریدا آمریکا تاسیس شد. در سال ۲۰۲۰؛ ارزش این کمپانی، با ۵۳ هزار کارمند و ۱۶۰ شعبه‌ در سراسر دنیا، ۱۸٫۵ میلیارد دلار تخمین زده شد. 

بلوباکس Bluebox

بلوباکس Bluebox

کمپانی بلوباکس Bluebox در سال ۱۹۸۶ در شمال‌شرق ایتالیا شروع بکار کرد و در مدت کمی توانست با کیفیت بالای محصولاتش خود را به لیست ۱۰ برند برتر چیلرساز اروپا وارد کند. بلوباکس از سال ۲۰۱۳ توسط هلدینگ چند ملیتی Swegon AB سوئد مدیریت می‌شود.