چیلر پاناسونیک

کارآیی حداکثری با حداقل مصرف انرژی؛ کمترین آلایندگی با کمترین فضای ممکن. این شعار اصلی پاناسونیک، در زمان معرفی نسل جدید مونوبلاک Monobloc اکوریا Aquarea بود. مدلی که در زمان کوتاهی چشم کارشناسان را خیره کرد و از پرفروش ترین تجهیزات سرمایشی-گرمایشی در اروپا نام گرفت.

ویژگی های اکوریا

مینی چیلر (مونوبلاک) اکوریا Aquarea مجهز به جدیدترین نسل از کمپرسورهای دوال اینورتر پاناسونیک است که به همراه تکنولوژی فن براشلس سرعت متغیر، مصف برق را به میزان چشمگیری کاهش میدهند.

فناوری یکپارچه (Hydronic vessel) و کاربرد چندگانه (All in one) از دیگر قابلیت های این مونوبلاک محسوب میشود. 

شیر انبساط برقی، سیستم دیفراست خودکار، اواپراتور پلیت و کنترلر هوشمند مرکزی؛ تعداد دیگری از آپشن های بیشمار اکوریا هستند که بی شک، آنرا به یکی از برترین سیستم های بازار، تبدیل میکند. کمپانی پاناسونیک مونوبلاک اکوریا را بهترین گزینه برای استفاده کاربرانی میداند که به دنبال سیستمی قدرتمند و کم مصرف هستند که فضای کمی را اشغال کند.

نسل جدید اکوریا با طراحی هوشمند، نوآورانه و منحصربفرد پاناسونیک میتواند بهترین گزینه برای فضاهای کوچک و محدود باشد. ضریب راندمان اکوریا (COP) برابر با 5,06 است که در بین رقبا منحصربفرد بشمار می رود.

ویژگی دیگر اکوریا، ثبات و تداوم فعالیتی است که قادر است حتی در دمای منفی ۲۰ درجه سانتیگراد نیز بکار ادامه دهد. اکوریا با مبرد R32 نه تنها عملکردی بهتر دارد؛ بلکه، مصرف انرژی و شارژ پذیری کمتری خواهد داشت. همچنین، R32 در مقایسه با مبردهای R410 و R22 اثرات مخرب کمتری برای لایه ازن دارد، ضمن اینکه میزان گرمایش این مبرد برای کره زمین، اندک توصیف شده است.

برای دریافت مشخصات فنی و آگاهی از قیمت محصولات پاناسونیک، با کارشناسان رستاک تجارت در تماس باشید.